Czy znasz to uczucie kiedy znowu powtarzasz niszczące cię zachowanie? Znowu nie zapłaciłaś rachunków i dostajesz ponaglenia... Zostań Wojowniczą Księżniczką i ...

Znowu zjadłaś fast food po wyjściu z pracy i masz niestrawność i wyrzuty sumienia…

Znowu nie masz pieniędzy i nie możesz kupić tego co rzeczywiście potrzebujesz...

Znowu zrobiłaś kompulsywne zakupu i nie masz z czego zapłacić rachunków…

Znowu pokłóciłaś się z mężem i masz zły humor…

Nie musisz powtarzać niszczących cię zachowań…

Zacznij pracę nad sobą już dzisiaj by transformować samozniszczenie…

Czy doświadczyłaś kiedyś w swoim życiu zachowań które cię niszczyły?

Zobacz teraz na listę niszczących zachowań

CZY PRZEJAWIASZ KTÓREŚ Z NICH?

-Nie załatwianie swoich spraw

-Wybór pracy która ci nie służy

-Umniejszanie sobie

-Nie dawanie sobie dobrego jedzenia

-Kompulsywne zakupy

-Nie dawanie sobie relaksu

-Nie robienie żadnych zabezpieczeń na przyszłość (finansowych)

-Brak asertywności i robienie wszystkiego o co ktoś cię poprosi

-Odrzucanie formy pomocy

-Pomimo dobrych zarobków, brak jakości życia (kłótnie, brak czasu, słabe jedzenie, słabe relacje w małżeństwie)

-Ufność że „ktoś cię uratuje”

Jeśli przejawiasz chociaż jedno zachowanie z powyższych to program Transformuj Samozniszczenie jest dla Ciebie

Transformuj samozniszczenie w praktyce by móc żyć inaczej i mieć lepsza jakość życia. Ale przede wszystkim dlatego aby nie powtarzać bez końca niszczących wzorców życiowych bo nie ma nic bardziej deprymującego niż zobaczyć po latach swoje błędy w zachowaniach swoich dzieci...

Transformuj Samozniszczenie

Co to jest wir?

Dowiesz się co to jest wir i jak można z niego wyjść by zatrzymać proces samozniszczenia i zacząć żyć inaczej.

Proces Samozniszczenia

Nauczysz się rozpoznawać proces samozniszczenia i transformować go by nie powtarzać błędów rodowych.

Namierz Kody

Gdy żyjemy w hipnotycznym transie życia, nie jesteśmy w stanie rozpoznać kodów które nami sterują. W tej części namierzysz swoje kody by wiedzieć z czym pracować w praktyce.

Ksiąg Wiedzy

minut kursu

stron ćwiczeń

medytacje

Opinie na temat programu Transformuj Samozniszczenie

 

 

Transformuj Samozniszczenie to niezwykle inspirujący program, który pomógł mi spojrzeć głęboko w siebie i zrozumieć korzenie moich autodestrukcyjnych nawyków bez obwiniania kogokolwiek.

Jestem pod wrażeniem skuteczności Programu Transformuj Samozniszczenie – dzięki niemu udało mi się przełamać negatywne wzorce myślowe i zacząć budować zdrowsze nawyki życiowe i zdrowsze relacje w rodzinie.

To rewolucyjny program, który nie tylko skupia się na eliminowaniu szkodliwych nawyków, ale również wspiera rozwój osobisty, pomagając odnaleźć wewnętrzną siłę i motywację do tworzenia pozytywnych zmian w życiu. P.S nie wiedziałam że mam aż tyle cech Królowej Lodu!

Maria

Przedstawiciel Handlowy

Transformuj Samozniszczenie to dla mnie prawdziwe odkrycie w dziedzinie samodiagnozy niszczących mnie zachowań. Program ten nie tylko skoncentrował się na eliminowaniu negatywnych nawyków, ale także dostarczył mi narzędzi do zrozumienia korzeni moich trudności i pracy nad nimi. Dzięki zastosowaniu zrozumienia tego kto mi pokazał negatywne i niszczące programy – zrozumiałam co muszę odpuścić a co zmienić w praktyce.  Transformuj Samozniszczenie zaskoczył mnie swoją skutecznością, a jednocześnie zachęcił do kontynuowania pracy nad sobą poprzez regularne praktyki „robienia inaczej”. Polecam go każdemu, kto pragnie głębokiej transformacji osobistej i budowania pozytywnych nawyków życiowych w oparciu o swój ród, swoją rodzinę.

Basia

Freelancer

Transformuj Samozniszczenie to dla mnie nieoceniony przewodnik w podróży ku lepszemu zrozumieniu mojej rodziny i moich kodów samozniszczenia.  Program ten dostarczył mi nie tylko skutecznych narzędzi do przezwyciężania autodestrukcyjnych nawyków, ale także inspirujących perspektyw na ich zmianę. Transformuj Samozniszczenie to więcej niż zestaw instrukcji – to fascynująca podróż w głąb siebie, która pomogła mi odkryć własny potencjał i umiejętność radzenia sobie z trudnościami. Jestem wdzięczna za tę transformacyjną przygodę odkrywania poszczególnych zamków!  Polecam każdemu, kto pragnie głębszego zrozumienia tego co nas ukształtowało ale bez pretensji i poczucia bycia ofiarą.

Renata

Nauczycielka

“Dzisiaj wyruszasz w drogę transformacji Samozniszczenia. Wspieram Cię w tym procesie, Wojownicza Księżniczko!” - Diana Ciszek