Helping Hand    Program

Czy potrzebujesz pomocnej dłoni?

Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu

Połącz życiowe kropki i rób inaczej… Możesz wyjść z każdych problemów ale nie w tym rzecz… Chodzi o to żeby znowu za jakiś czas w nie NIE wpadać…

Jesteś w dobrym miejscu

Daj sobie czas

 

 

Potrzebujesz zrozumienia?

Gdy byłam na samym dnie – mentalnie, finansowo, zawodowo, marzyłam o tym by ktoś podał mi pomocną dłoń. Pocieszył, dał plan, dał zrozumienie. Bo właśnie tego zrozumienia pragnęłam najbardziej. Nie rozumiałam dlaczego zostawił mnie chłopak, nie rozumiałam dlaczego „nagle” mam ogromne ponad pół milionowe długi, nie rozumiałam dlaczego się przepracowywałam i stale byłam przygnębiona.

Może masz długi?

Może nic ci się nie chce?

Może nie wiesz dlaczego „ta sytuacja” znowu ci się przytrafia?

Może odczuwasz złość do życia, losu, rodziny, rodziców?

Może nie wiesz do kogo się zwrócić ze swoim problemem?

Może potrzebujesz zrozumieć dlaczego sytuacja w której jesteś zaistniała w twoim życiu?

 

Helping Hand Program

Family Story

Dowiesz się jak wyglądają twoje własne pętle czasowe oraz jak może ci pomóc twoja własna Family Story czyli historia rodzinna i nawyki twojego rodu.

Connecting the dots

Nauczysz się “łączyć rodzinne kropki” i tworzyć nowy obraz siebie samego i swojego życia. Zaważysz schematy które wciągnęły cię w sytuacje problematyczną.

Changing the Pattern

W tej części nauczę cię jak odwrócić twój dotychczasowy schemat postępowania poprzez zauważenie rodowych schematów które powtarzasz.

Ksiąg Wiedzy

minut kursu

stron ćwiczeń

medytacji

Opinie o programie HELPING HAND

Helping Hand to niesamowity program, który przewyższył moje oczekiwania w zakresie wsparcia w sytuacji problematycznej. Dzięki temu programowi nie tylko zyskałam solidne narzędzia do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, ale także odkryłam głębsze aspekty swojej sytuacji w której się znalazłam. Helping Hand Program uświadomił mi co powinnam odpuścić w procesie zmiany. Polecam Helping Hand każdemu, kto szuka wsparcia w procesie osobistej transformacji i dąży do budowania pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia na bazie realnej pracy nad sobą poprzez robienie inaczej niż nasi przodkowie.

Angela

Pracuje w korporacji

Helping Hand okazał się dla mnie niezastąpionym towarzyszem w podróży ku lepszemu życiu. Program ten dostarczył mi skutecznych strategii zrozumienia dlaczego powtarzam schematy jeśli chodzi o finanse. Odkryłam, że robię dokładnie tak samo jak mój tata – wydaję pieniądze do zera a później wpadam w depresje bo  mam długi. Czas robić inaczej by wyjść z dołka. Nareszcie zrozumiałam ten niszczący mnie schemat. Dzięki Diana!. Jestem pełna wdzięczności za to doświadczenie, które nie tylko pomogło mi pokonać konkretne rodzinne schematy działania, ale również umożliwiło mi odkrycie nowych, pozytywnych stron mojej rodziny. I nareszcie się wygadałam! Od razu zrobiło mi się lżej.

Dorota

Ma własną firmę

Program Helping Hand to dla mnie prawdziwy przewodnik przez labirynt życiowych trudności. Jego struktura, oparta na praktycznych krokach i mądrości życiowej, sprawiła, że proces zrozumienia moich schematów rodzinnych stał się bardziej znośny. Wsparcie, jakie otrzymałam od Helping Hand Program, zainicjowało we mnie proces zmiany mojego życia ale nie natychmiast tylko krok po kroku. Polecam Helping Hand Program wszystkim, którzy pragną wzmocnić swoje umiejętności życiowe i skutecznie zmierzyć się z wyzwaniami które przynosi nam życie oraz cykl powtarzających się sytuacji rodowych. Już nie robię tak samo jak moja mama! To cudowne!

Agata

Pracuje w sklepie

Masz pytania?

Kiedy i jak mogę oglądać programy?

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz na maila dostęp do swojego konta – ustal nowe hasło i zaloguj się. Wejdź w zakładkę programy i już możesz cieszyć się wiedzą i pracować nad sobą.

Co oznacza dostęp do Przestrzeni Serca?

Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich moich programów. Jest to korzystniejsze cenowo niż zakup tylko jednego programu.

Czy mogę zrezygnować z zakupu programu lub z dostępu do Przestrzeni Serca?

 Tak. Do 30 dni od zakupu możesz napisać do mnie maila na kontakt@dianaciszek.pl że chcesz zrezygnować (nie musisz podawać powodu). Zwrócimy ci pieniądze do 7 dni roboczych.

Czy pomożesz mi wyjść z problemów?

Dzielę się moim doświadczeniem i opisuję to co mi pomogło. Od ciebie zależy na ile jesteś gotowa na pracę nad sobą w praktyce.

Czy Programy pomogą mi na tyle że zastąpię psychoterapię?

Jeśli jesteś osobą która kwalifikuje się na terapię to najpierw z niej skorzystaj. Nic nie zastąpi profesjonalnej opieki psychicznej.

Dla kogo nie są moje programy?

Moje Programy nie są dla osób z depresją, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki medyczno-psychologicznej.

Moje Programy nie są dla osób, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki psychiczno-psychiatrycznej.

Moje Programy nie są dla osób, które nie wierzą w działanie siły wyższej.

Moje Programy nie są dla osób, które chcą szybkiej zmiany bez pracy nad sobą.

Moje Programy nie są dla osób, które są zatwardziałe, nie chcą się zmieniać, nie chcą wybaczać, nie chcą wyciągać wniosków.

Moje Programy nie są dla osób które nie chcą konsekwentnie i przez dłuższy czas pracować nad sobą.