Zmieniając siebie,

zmieniamy cały nasz ród.

Zmieniając siebie,

zmieniamy cały nasz ród.

Czy chciałabyś czasami zmienić swoich rodziców albo rodzeństwo?

Czy wiecznie tłumaczysz innym w rodzinie, że powinni się zmienić?

Jedyną zmianą jaką możesz wymóc to własna zmiana.

Jeśli naprawdę chcesz uzdrowić relacje w twoje rodzinie to zacznij od zrozumienia wiedzy rodowej.

Co otrzymujesz?
Dostęp do programu online Rodzinny Przekodownik na 365 dni.

Program Rodzinny Przekodownik

Księga Rodziców

W tej Księdze dowiesz się na czym polegają podstawowe procesy zwane prawami życia by żyć w szczęściu i dostatku.

Księga Przodków

Uświadomisz sobie jak twoi przodkowie mają na ciebie wpływ oraz jak mogą ci pomóc. Poznasz nauki i mądrość płynącą z ich życia.

Księga Programów

W Księdze Programów będziemy się uczyć jak stare programy zastąpić nowymi i wspierającymi. Zaczniesz proces przekodowania w praktyce.

Księgi Wiedzy

MINUT kursu

stron ćwiczeń

medytacji

“Rodzinny Przekodownik to narzędzie, które powstało z czystej inspiracji, z chęci pomocy innym w odblokowaniu ich prawdziwego potencjału” – Diana Ciszek

Sama przez lata zmagałam się z kodami, programami, fałszywymi przekonaniami. Niestety bardzo utrudniało mi to życie. Nie realizowałam swoich prawdziwych celów, moja praca nie przynosiła mi satysfakcji.

Uważałam, że powinnam żyć tak jak nauczyli mnie Rodzice, że jako córka muszę być ich wierną kopią i nie mogę samo stanowić o sobie. Kiedy już zdobyłam widzę, tą teoretyczną oraz praktyczną, zaczęłam zauważać w innych ludziach ich ograniczające przekonania oraz kompletne niezrozumienie na płaszczyźnie z Rodzicami czy Przodkami.

Teraz już wiem, że mogę pozbyć się ograniczających mnie programów. Nie muszę żyć jak moi Rodzice, mogę tworzyć sama swój świat.

Brzmi trywialnie, ale tak właśnie było! Takie miałam wgrane kody!
Wniosek był tylko jeden: większość ludzi i ich problemów wynika z niewłaściwej relacji z Rodzicami. Nieraz 40-letnie osoby dalej mają pretensje do swoich Rodziców o sprawy, które dotyczyły ich wychowania. Nie byłoby to może tak istotne, ale zauważyłam, że te pretensje nie pozwalają im żyć w pełni, bo cały czas żyją nie tym, czym powinni. Nikt nie uczy o tym ani w szkole ani w domu.

Większość z nas nie ma o tym pojęcia. Ja też nie miałam! Odkąd przekodowałam swoje przekonania, żyje mi się o wiele lepiej. A przecież to takie małe zmiany! To wiedza o RODZIE, o Rodzinie. Nasi Przodkowie chętnie z niej korzystali, ale na przestrzeni wieków została zagubiona, zniszczona.
Rodzinny Przekodownik pomoże Ci się przekodować na Obfitość i Dobrostan, czyli na coś, co Ci się należy z urodzenia. Jednak wiele osób zagubiło swoje połączenie ze Źródłem. Zapomnieli zasad Wszechświata i zapomnieli, że są TYMI-KTÓRZY-WIEDZĄ. Jesteśmy tu po to, aby odblokować zapomnianą wiedzę i dostęp do niej, który jest w nas samych oraz odblokować swój prawdziwy twórczy potencjał.

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

597 zł
1 program Transformuj Samozniszczenie

 

N

1 program

N

Dostęp na 365 dni

N

Transformuj Samozniszczenie

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

dostęp na 365 dni

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

 

Opinie na temat programu Rodzinny Przekodownik

 

 

Z całego serca polecam „Rodzinny Przekodownik” chociażby dlatego, że moi rodzice nie mieli tej „szansy” i nie wiedzieli, że jest coś takiego jak kody i programy rodowe, które wynosi się z domu, dawniej w jednym domu mieszkało kilka pokoleń, którzy żyli razem w jednym pokoju i jak moi rodzice mieli być inni niż ich przodkowie? Nie było na to żadnej szansy, patrzyli i żyli z rodzicami, dziadkami i pradziadkami w jednym pokoju. To co moi rodzice robią, jak żyją i jak wychowywali mnie i siostrę, dla nich było czymś dobrym i normalnym i robili tak jak trzeba i jak należy, bo nie wiedzieli, że można i da się żyć inaczej.

Marta

Pracuje w urzędzie

Co się u mnie działo podczas programu Rodzinny Przekodownik? Miałam dołki, załamania i smutki podczas, gdy zaczęłam to wszystko analizować i rozumieć, był nawet płacz. Jednak najważniejsze, że bardzo dużo zrozumiałam:
Wiem, czemu jestem bałaganiarą – mama w domu, rzadko kiedy dbała o porządek i czystość, babcia od strony mamy również (nigdy nie chciałam jeździć do babci, bo u niej w domu było strasznie brudno i śmierdziało. Nie chciałam siedzieć na brudnych krzesłach i jeść z brudnych naczyń – dosłownie tak było). Teraz wiem, że nie muszę powtarzać tych wzorców zachowań. Mogę robić inaczej.

Maria

Nauczycielka

Oto co zrozumiałam po przerobieniu Rodzinnego Przekodownika: Wstydziłam się rodziców i swojego rodzinnego domu, nie jest zbyt zadbany, mamy rozwalony płot i bramę, wewnątrz domu jest nawet dobrze. Nie chciałam nikogo do siebie zapraszać, bo było mi wstyd, bałam się, że ktoś mnie oceni, wyśmieje i nie będzie się chciał ze mną kolegować. Koleżanek nigdy nie miałam dużo. Teraz już wiem, że rodzice o dom dbali jak tylko mogli i na tyle na ile było ich stać, żeby zadbać o dom i całą rodzinę, a lekko nie było, bo praca w polu jest jedną z najcięższych jakie są. Jestem wdzięczna za program Rodzinny Przekodownik – bardzo dużo mi uświadomił.

Kasia

Studentka

Dołącz do programu Rodzinny Przekodownik w Przestrzeni Serca

 

 

Zbuduj swój Zamek Przestrzeni Serca

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

597 zł
1 program
Rodzinny Przekodownik

 

N

1 program

N

Dostęp na 365 dni

N

Rodzinny Przekodownik

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

dostęp na 365 dni

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

Jestem tak pewna tego, że dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla Ciebie skokiem kwantowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia, bez zadawania zbędnych pytań. Dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla ciebie rozwojem i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Możesz zrezygnować  z programu do 7 dni od dnia zakupu pisząc do mnie maila.

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i jak mogę oglądać programy?

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz na maila dostęp do swojego konta – ustal nowe hasło i zaloguj się. Wejdź w zakładkę programy i już możesz cieszyć się wiedzą i pracować nad sobą.

Co oznacza dostęp do Przestrzeni Serca?

Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich moich programów. Jest to korzystniejsze cenowo niż zakup tylko jednego programu.

Czy mogę zrezygnować z zakupu programu lub z dostępu do Przestrzeni Serca?

 Tak. Do 30 dni od zakupu możesz napisać do mnie maila na kontakt@dianaciszek.pl że chcesz zrezygnować (nie musisz podawać powodu). Zwrócimy ci pieniądze do 7 dni roboczych.

Czy pomożesz mi wyjść z problemów?

Dzielę się moim doświadczeniem i opisuję to co mi pomogło. Od ciebie zależy na ile jesteś gotowa na pracę nad sobą w praktyce.

Czy Programy pomogą mi na tyle że zastąpię psychoterapię?

Jeśli jesteś osobą która kwalifikuje się na terapię to najpierw z niej skorzystaj. Nic nie zastąpi profesjonalnej opieki psychicznej.

Dla kogo nie są moje programy?

Moje Programy nie są dla osób z depresją, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki medyczno-psychologicznej.

Moje Programy nie są dla osób, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki psychiczno-psychiatrycznej.

Moje Programy nie są dla osób, które nie wierzą w działanie siły wyższej.

Moje Programy nie są dla osób, które chcą szybkiej zmiany bez pracy nad sobą.

Moje Programy nie są dla osób, które są zatwardziałe, nie chcą się zmieniać, nie chcą wybaczać, nie chcą wyciągać wniosków.

Moje Programy nie są dla osób które nie chcą konsekwentnie i przez dłuższy czas pracować nad sobą.