Witam cię na progu zmiany bo ślub to ogromna zmiana i warto się do niej właściwie przygotować.

Witam cię na progu zmiany

bo ślub to ogromna zmiana i warto się do niej właściwie przygotować.

Tak naprawdę w głębi serca wiesz, że przygotowania sukni ślubnej i przyjęcia weselnego są ważne, ale nie najważniejsze. Skoro jesteś w programie Ślubny Przekodownik, czujesz podświadomie, że jest coś co będzie miało wpływ na twoje małżeńskie życie ale jeszcze nie wiesz co to jest. Spokojnie. Na pewno odkryjesz to w Ślubnym Przekodowniku.

Co otrzymujesz?
Dostęp do programu online

Ślubny Przekodownik na 365 dni.

Ślubny Przekodownik

Księga Ślubnych Przygotowań

W tej Księdze dowiesz się jak właściwe przygotować się do ślubu by cieszyć się długim stażem małżeńskim.

Księga Weselna

W Księdze Weselnej dowiesz się jak właściwie przygotować się do dnia wesela i co powinno się zrobić w ten dzień by żyć w szczęściu.

Księga Poprawin

W Księdze Poprawin dowiesz się jak funkcjonować w małżeństwie. Poznasz zasadę denerwuje-przekierowuje która jest kluczowa dla szczęśliwego małżeństwa.

Księga I Żyli Długo  I Szczęśliwie

W tej Księdze dowiesz się jak zmienić swój światopogląd by żyć długo i szczęśliwie po ślubie.

Księgi Wiedzy

MINUT kursu

stron ćwiczeń

medytacji

Pracuję nad sobą intensywniej od 8 lat kiedy to napisałam swój pierwszy Program Rodzinny Przekodownik. Wtedy też przełożyliśmy ślub na kolejny i kolejny rok. Myślałam, że to pech i negatywni ludzie wokół mnie a ja jestem ofiarą.

Nic bardziej mylnego. To świat dawał mi wskazówki – pracuj nad sobą, masz w sobie dużo niewłaściwych wzorców postępowania, niewłaściwy światopogląd i zabrudzoną podświadomość wiecznymi pretensjami do rodziców. Przepracowałam w praktyce wady mojego rodu i to czego już nie chciałam mieć w swoim życiu.
Gdy byłam już grubo po trzydziestce, zadzwonił do mnie ktoś z mojej rodziny i powiedział, że już mam tyle lat, że powinnam mieć męża i dzieci. Odpowiedziałam mu na to w ten sposób:
Jedni najpierw biorą kredyt, kupują i urządzają dom bardzo
szybko ale niestety spłacają odsetki, niejednokrotnie później
zestresowani i przemęczeni. Ja chcę kupić mój dom za gotówkę, bez stresu, bez odsetek. Ale najpierw muszę na niego zapracować a to trwa.

Moja bliska koleżanka przyznała mi rację. Tak Diana,
powiedziała któregoś dnia, masz w pełni rację. Pracuj teraz nad sobą zanim będziesz miała męża i dzieci bo później jest na siebie za mało czasu, wychodzą wszystkie nieprzepracowane wcześniej kody, matryce zachowań etc. Ona kupiła swój „dom” na kredyt i po ślubie, gdy urodziła  dzieci, WSZYSTKIE nieprzepracowane wzorce zachowań do niej wróciły i słabo sobie z tym poradziła.
Zatem zachęcam cię do posiadania swojej rodziny nie na kredyt a za gotówkę, nawet jeśli będziesz musiała pewne rzeczy opóźnić.
Postanowiłam zebrać wszystko co wiem, co sprawia, że w rodzie następuje uzdrowienie gdyż wiem co się dzieje jeśli przed ślubem pewnych rzeczy nie zrozumiemy, pokochamy i uzdrowimy. Blichtr weselny szybko opada a nieprzerobione kody rodowe zostają na długo. Wybierz przed ślubem dobrze. Byś mogła żyć z mężem długo i szczęśliwie.

Zobacz przykładową lekcje z Programu Ślubny Przekodownik:

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

597 zł
1 program Ślubny Przekodownik

 

N

1 program

N

Dostęp na 365 dni

N

Ślubny Przekodownik

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

dostęp na 365 dni

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

Opinie na temat programu Ślubny Przekodownik

 

 

Program “Ślubny Przekodownik” okazał się nieocenionym narzędziem podczas przygotowań do naszego ślubu. Dzięki uświadomieniu sobie pewnych spraw – zaprosiłam na wesele kogoś z rodziny z kim od lat nie rozmawiałam. Ani ja ani cała moja rodzina. Uzdrowiłam tym samym część mojej rodziny która była zapomniana. Przyjęłam do rodu osobę która była dotychczas nieakceptowana.

Marta

Asystentka

“Ślubny Przekodownik” to program, który zmienił moje podejście do organizacji ślubu. Dzięki praktycznym poradom dotyczącym zapraszania ale także wybaczenia i podziękowania za dar życia rodzicom, poczułam się naprawdę gotowa do zamążpójścia. Program ten nie tylko dostarcza konkretnych informacji, ale również inspiruje do pogodzenia się z przeszłością i robienia inaczej niż dotychczas. Gorąco polecam każdej kobiecie przed ślubem.

Agnieszka

Pracuje w banku

“Ślubny Przekodownik” to dla mnie prawdziwe objawienie. Program ten nie tylko pomógł mi wybaczyć rodzicom, ale także skupił się na budowaniu solidnej podstawy dla naszej przyszłej wspólnej drogi. Najbardziej zaskoczyła mnie księga poprawin w której otrzymałam praktyczne wskazówki i prawdę o życiu po ślubie. Jestem wdzięczna za to wsparcie i polecam “Ślubny Przekodownik” każdej kobiecie, która pragnie nie tylko pięknej uroczystości, ale także trwałego związku w szczęściu na lata. I bez kłótni J

Monika

Pracuje w korporacji

Dołącz do programu Ślubny Przekodownik w Przestrzeni Serca

 

 

Zbuduj swój Zamek Przestrzeni Serca

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

597 zł
1 program
Ślubny Przekodownik

 

N

1 program

N

Dostęp na 365 dni

N

Ślubny Przekodownik

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

dostęp na 365 dni

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

Jestem tak pewna tego, że dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla Ciebie skokiem kwantowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia, bez zadawania zbędnych pytań. Dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla ciebie rozwojem i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Możesz zrezygnować  z programu do 7 dni od dnia zakupu pisząc do mnie maila.

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i jak mogę oglądać programy?

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz na maila dostęp do swojego konta – ustal nowe hasło i zaloguj się. Wejdź w zakładkę programy i już możesz cieszyć się wiedzą i pracować nad sobą.

Co oznacza dostęp do Przestrzeni Serca?

Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich moich programów. Jest to korzystniejsze cenowo niż zakup tylko jednego programu.

Czy mogę zrezygnować z zakupu programu lub z dostępu do Przestrzeni Serca?

 Tak. Do 30 dni od zakupu możesz napisać do mnie maila na kontakt@dianaciszek.pl że chcesz zrezygnować (nie musisz podawać powodu). Zwrócimy ci pieniądze do 7 dni roboczych.

Czy pomożesz mi wyjść z problemów?

Dzielę się moim doświadczeniem i opisuję to co mi pomogło. Od ciebie zależy na ile jesteś gotowa na pracę nad sobą w praktyce.

Czy Programy pomogą mi na tyle że zastąpię psychoterapię?

Jeśli jesteś osobą która kwalifikuje się na terapię to najpierw z niej skorzystaj. Nic nie zastąpi profesjonalnej opieki psychicznej.

Dla kogo nie są moje programy?

Moje Programy nie są dla osób z depresją, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki medyczno-psychologicznej.

Moje Programy nie są dla osób, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki psychiczno-psychiatrycznej.

Moje Programy nie są dla osób, które nie wierzą w działanie siły wyższej.

Moje Programy nie są dla osób, które chcą szybkiej zmiany bez pracy nad sobą.

Moje Programy nie są dla osób, które są zatwardziałe, nie chcą się zmieniać, nie chcą wybaczać, nie chcą wyciągać wniosków.

Moje Programy nie są dla osób które nie chcą konsekwentnie i przez dłuższy czas pracować nad sobą.