ŚlubnyPrzekodownik

Witam Cię na progu zmiany… 

zmiana

Witam cię na progu zmiany bo ślub to ogromna zmiana i warto się do niej właściwie przygotować

Przygotowania

Tak naprawdę wiesz, że przygotowania do ślubu są ważne ale nie najważniejsze. Ciesz się tym procesem ale zainwestuj również w przygotowania mentalne

wesele

Gdy zrozumiesz prawa świata, wesele i życie małżeńskie będzie szczęśliwsze a ty z lekkością przejdziesz wszystkie próby

Praca

nad sobą przed ślubem

Moja historia pracy nad sobą:

Gdy przekładaliśmy  ślub na kolejny i kolejny rok, myślałam że to pech i negatywni ludzie wokół mnie a ja jestem ofiarą.

Świat

dawał mi wskazówki

Jakie wskazówki? -Pracuj nad sobą, masz w sobie dużo niewłaściwych wzorców postępowania, niewłaściwy światopogląd i zabrudzoną podświadomość wiecznymi pretensjami do rodziców. Przepracowałam w praktyce wady mojego rodu i to czego już nie chciałam mieć w swoim życiu.

 

zaufaj

i pracuj nad sobĄ przed ślubem

 

Moja bliska koleżanka

przyznała mi rację.

-Tak Diana,
powiedziała któregoś dnia, masz w pełni rację. Pracuj teraz nad sobą zanim będziesz miała męża i dzieci bo później jest na siebie mało czasu, wychodzą wszystkie nieprzepracowane wcześniej kody, matryce zachowań etc. Ona kupiła swój „dom na kredyt” i po ślubie, gdy urodziła  dzieci, WSZYSTKIE nieprzepracowane wzorce zachowań do niej wróciły i słabo sobie z tym poradziła.

Program “Ślubny Przekodownik” okazał się nieocenionym narzędziem podczas przygotowań do naszego ślubu. Dzięki uświadomieniu sobie pewnych spraw – zaprosiłam na wesele kogoś z rodziny z kim od lat nie rozmawiałam. Ani ja ani cała moja rodzina. Uzdrowiłam tym samym część mojej rodziny która była zapomniana. Przyjęłam do rodu osobę która była dotychczas nieakceptowana.

Marta

Asystentka

“Ślubny Przekodownik” to program, który zmienił moje podejście do organizacji ślubu. Dzięki praktycznym poradom dotyczącym zapraszania ale także wybaczenia i podziękowania za dar życia rodzicom, poczułam się naprawdę gotowa do zamążpójścia. Program ten nie tylko dostarcza konkretnych informacji, ale również inspiruje do pogodzenia się z przeszłością i robienia inaczej niż dotychczas. Gorąco polecam każdej kobiecie przed ślubem.

Agnieszka

Pracuje w banku

“Ślubny Przekodownik” to dla mnie prawdziwe objawienie. Program ten nie tylko pomógł mi wybaczyć rodzicom, ale także skupił się na budowaniu solidnej podstawy dla naszej przyszłej wspólnej drogi. Najbardziej zaskoczyła mnie księga poprawin w której otrzymałam praktyczne wskazówki i prawdę o życiu po ślubie. Jestem wdzięczna za to wsparcie i polecam “Ślubny Przekodownik” każdej kobiecie, która pragnie nie tylko pięknej uroczystości, ale także trwałego związku w szczęściu na lata. I bez kłótni J

Monika

Pracuje w korporacji

Małżeństwo

Czy chcesz mieć prawdziwie szczęśliwe życie małżeŃskie?

Powiedz Tak

Powiedz tak jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie małżeńskie

Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie małżeńskie, to zachęcam cię do posiadania swojej rodziny nie na kredyt a za gotówkę, nawet jeśli będziesz musiała pewne rzeczy opóźnić.
Wiem co się dzieje po ślubie jeśli przed ślubem pewnych rzeczy nie zrozumiemy, nie pokochamy i nie uzdrowimy.

Blichtr weselny szybko opada a nieprzerobione kody rodowe zostają na długo.

Wybierz przed ślubem dobrze. Byś mogła żyć z mężem długo i szczęśliwie.

Co zawiera program?

Księga Ślubnych Przygotowań

W tej Księdze dowiesz się jak właściwe przygotować się do ślubu by cieszyć się długim stażem małżeńskim.

Księga Weselna

W Księdze Weselnej dowiesz się jak właściwie przygotować się do dnia wesela i co powinno się zrobić w ten dzień by żyć w szczęściu.

Księga Poprawin

W Księdze Poprawin dowiesz się jak funkcjonować w małżeństwie. Poznasz zasadę denerwuje-przekierowuje która jest kluczowa dla szczęśliwego małżeństwa.

Księga I Żyli Długo  I Szczęśliwie

W tej Księdze dowiesz się jak zmienić swój światopogląd by żyć długo i szczęśliwie po ślubie.

Księgi Wiedzy

MINUT kursu

stron ćwiczeń

medytacji