Uzdrawiając swoją kobiecość, uzdrawiasz wszystkie kobiety w swoim Rodzie

Uzdrawiając swoją kobiecość,

uzdrawiasz wszystkie kobiety w swoim Rodzie

Kobiecy Przekodownik powstał z czystej potrzeby serca w celu uzdrowienia własnych, niewłaściwych wzorców kobiecości. Napisałam go w formie autoterapii dla samej siebie. Nie uleczam. Dzielę się tym co mi pomogło. Jeśli chcesz, sięgnij po tą wiedzę. Zaczniesz proces który jest prosty ale nie jest łatwy. Podstawa to praca nad sobą i szczere zauważanie w sobie tych obszarów i konkretnych zachowań które potrzebują uleczenia.

Kobiecy Przekodownik powstał z czystej potrzeby serca w celu uzdrowienia własnych, niewłaściwych wzorców kobiecości. Napisałam go w formie autoterapii dla samej siebie. Nie uleczam. Dzielę się tym co mi pomogło. Jeśli chcesz, sięgnij po tą wiedzę. Zaczniesz proces który jest prosty ale nie jest łatwy. Podstawa to praca nad sobą i szczere zauważanie w sobie tych obszarów i konkretnych zachowań które potrzebują uleczenia.

Co otrzymujesz?
Dostęp do programu online  Kobiecy Przekodownik na 365 dni

Trzy Księgi Wiedzy

Księga Kobiecości

W Księdze Kobiecości dowiesz się jakie schematy kobiecości były u ciebie w Rodzie. Nauczysz się je przepracowywać.

Księga Mamy

W tej Księdza transformujesz relacje z twoją mamą. Zauważysz pewne procesy i prawa wszechświata które pomogą ci się otworzyć na nową drogę kobiecości.

Księga Taty

Nasza relacja z Tatą rzutuje na nasze związki z wszystkimi mężczyznami. Zrozum swojego tatę a zrozumiesz podstawę twoich problemów i otrzymasz potrzebne rozwiązania.

Księgi Wiedzy

godzin kursu

stron ćwiczeń

medytacji

Witam Cię serdecznie na progu zmiany. Skoro znalazłaś się na mojej stronie to wiem, że szukasz odpowiedzi. Bo tak naprawdę wiesz, że twoje życie powinno wyglądać inaczej, lepiej, pełniej, bardziej…kobieco. Przestrzeń twojej kobiecości szuka cię coraz bardziej. Widzisz znak stop bo wiesz, że twoje dotychczasowe zachowania już ci nie służą, pomału odpadają a ty nie wiesz co robić dalej. Czy poddać się im całkowicie? Czy z nich zrezygnować? Czy zagłuszyć to wołanie prawdziwych pragnień?

Czy podążać drogą własnej kobiecości mimo iż nie zawsze jest to spójne ze światem zewnętrznym. Prawa świata mówią jednoznacznie: Idź za duszą. Idź za tym czego ona się domaga bo tylko wtedy przyjdzie jakość życia i realizowanie twojego prawdziwego powołania. Jakże kobiety się męczą w dzisiejszych czasach! Świat narzuca nam pewne postawy w które tak naprawdę podświadomie nie wierzymy ale z jakiegoś powodu idziemy za nimi. Idziemy za nimi bo tak naprawdę to nie mamy innych schematów myślowych czy wzorców do naśladowania. Bardzo się cieszę, że tu jesteś bo to oznacza, że zaczynasz proces zmian.

Im wcześniej zrozumiesz właściwe wzorce, tym lepiej. Ale wiedz, że niezależnie od tego w jakim wieku odkryjesz kobiecość, zmiana zawsze będzie korzystna bo właściwe wzorce zawsze uzdrawiają. Właściwe wzorce zawsze są właściwe.

To element praw Wszechświata. To co stanowi uniwersalne prawo, zawsze nim będzie. Pozostaje nam tylko się pokornie podporządkować. Tych praw nie zmieni nikt. Dawniej, gdy w Rodzie istniała świadomość rodowa i świadomość praw świata, kobiety odkrywały swoją naturę kobiecości obserwując właściwe zachowania starszych kobiet. My, ludzie, uczymy się tylko i wyłącznie poprzez tzw. „obrazowanie”. To czego nie zobaczymy, będzie bardzo ciężko nam przyswoić.

O co chodzi? Jeśli wychowamy się w rodzinie gdzie Matka była kłótliwa i np. nie lubiła gotować to na 99 % my jako kobiety będziemy kłótliwe i nie będziemy chciały gotować. Bo takie obrazy widziałyśmy. Rodzice mogą mówić o moralności, miłości etc. ale jeśli w ten sposób nie postępują to my jako dzieci a później dorośli, też nie będziemy w ten sposób postępować.

Zaczęłam proces zmiany i chcę się podzielić tym co pomogło mi odkryć prawdziwą kobiecość pełną akceptacji, miłości, pokory. To wspaniała droga która daje niesamowitą jakość życia. Zaufaj mi. Razem ze mną i Kobiecym Przekodownikiem przejdziesz przez ten proces łatwiej. Wszyscy jesteśmy połączeni. Nie leczę, nie uzdrawiam. Dzielę się tylko tym co uzdrowiło mnie bo to co odkryłam ja, ty  możesz łatwiej przyswoić. To, co z tej wiedzy przyjmiesz do serca, uzdrowi twój Ród i twój Los. Zmiana zawsze jest możliwa. Potrzebujesz tylko, nowych kodów-obrazów które cię zmienią.

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

597 zł
Program Kobiecy Przekodownik

 

N

1 Program

N

Kobiecy przekodownik

N

Dostęp na 365 dni

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

N

dostęp na 365 dni

Opinie na temat programu Kobiecy Przekodownik

 

 

Dzięki programowi Kobiecy Przekodownik zauważyłam że mam lepszą relację z mamą bo zrozumiałam jej dzieciństwo. Pochodziła z biednej rodziny i nie miała pieniędzy na nowe spodnie. Zrozumiałam, że dała mi tyle ile mogła. Na co dzień nie miałam przestrzeni na analizowanie tego, żyję z dnia na dzień. Dopiero 30-dniowy program Kobiecy Przekodownik mi to uświadomił. Jestem wdzięczna za tą wiedzę i za zmiany jakie u siebie widzę.

Agata

Pracuje w korporacji

Program Kobiecy Przekodownik był dla mnie transformacyjny pod wieloma względami. Nie wiedziałam nic o wybaczeniu rodzicom a to wiele zmieniło w moim życiu w praktyce. Zaczęłam się zmieniać i przestałam się przepracowywać tak jak kobiety w moim rodzie. Teraz robię inaczej. Daję sobie świadomy relaks i czynności-kobiecości.

Klara

Własna działaność gospodarcza

Powiem tak: wow! Myślałam, że rozwój to tylko medytacje a nie praca nad sobą każdego dnia w praktyce. Gdy przeanalizowałam dzień mojej mamy, okazało się że powielam go prawie w 100%! Od rana krzyczę i nie jem śniadania. Zaczęłam nad tym pracować i robić inaczej – po kilku miesiącach świadomej pracy nad sobą wstaje wcześniej i jestem radosna. Jem śniadanie – nawet małe ale z miłością do siebie. Polecam program Kobiecy Przekodownik każdej kobiecie.

Agnieszka

Programistka

Dołącz do programu Kobiecy Przekodownik w Przestrzeni Serca

 

Zbuduj swój Zamek Przestrzeni Serca

Dołącz do programów Przestrzeni Serca

599 zł

1 program Kobiecy Przekodownik

 

N

1 program

N

Dostęp na 365 dni

N

Kobiecy Przekodownik

3 499 zł
1170 zł promocja
Dostęp do wszystkich programów

N

6 programów

N

dostęp na 365 dni

N

kobiecy przekodownik

N

rodzinny przekodownik

N

helping hand

N

pokochaj siebie

N

ślubny przekodownik

N

transformuj samozniszczenie

Jestem tak pewna tego, że dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla Ciebie skokiem kwantowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia, bez zadawania zbędnych pytań. Dostęp do Przestrzeni Serca będzie dla ciebie rozwojem i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Możesz zrezygnować  z programu do 7 dni od dnia zakupu pisząc do mnie maila.

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i jak mogę oglądać programy?

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz na maila dostęp do swojego konta – ustal nowe hasło i zaloguj się. Wejdź w zakładkę programy i już możesz cieszyć się wiedzą i pracować nad sobą.

Co oznacza dostęp do Przestrzeni Serca?

Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich moich programów. Jest to korzystniejsze cenowo niż zakup tylko jednego programu.

Czy mogę zrezygnować z zakupu programu lub z dostępu do Przestrzeni Serca?

 Tak. Do 30 dni od zakupu możesz napisać do mnie maila na kontakt@dianaciszek.pl że chcesz zrezygnować (nie musisz podawać powodu). Zwrócimy ci pieniądze do 7 dni roboczych.

Czy pomożesz mi wyjść z problemów?

Dzielę się moim doświadczeniem i opisuję to co mi pomogło. Od ciebie zależy na ile jesteś gotowa na pracę nad sobą w praktyce.

Czy Programy pomogą mi na tyle że zastąpię psychoterapię?

Jeśli jesteś osobą która kwalifikuje się na terapię to najpierw z niej skorzystaj. Nic nie zastąpi profesjonalnej opieki psychicznej.

Dla kogo nie są moje programy?

Moje Programy nie są dla osób z depresją, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki medyczno-psychologicznej.

Moje Programy nie są dla osób, które kwalifikują się do profesjonalnej opieki psychiczno-psychiatrycznej.

Moje Programy nie są dla osób, które nie wierzą w działanie siły wyższej.

Moje Programy nie są dla osób, które chcą szybkiej zmiany bez pracy nad sobą.

Moje Programy nie są dla osób, które są zatwardziałe, nie chcą się zmieniać, nie chcą wybaczać, nie chcą wyciągać wniosków.

Moje Programy nie są dla osób które nie chcą konsekwentnie i przez dłuższy czas pracować nad sobą.