Strona główna » Kontakt

Kontakt

Poznajmy się i zostańmy przyjaciółmi bo nie jesteś tu przypadkiem...

Nie wierzę w przypadki.

Każda informacja która do mnie trafiła, zmieniała krok po kroku moje życie. Każda osoba którą poznałam, osobiście lub w Internecie, czegoś mnie uczyła.

Nie trafiłeś do mnie przypadkiem ponieważ przypadki nie istnieją.
Skoro czytasz ten tekst to na pewno znajdziesz na mojej stronie to, czego potrzebujesz. Może to być jedno zdanie, emocja, moment zastanowienia się lub odczucie miłości.

rozwoj duchowy szkolenia - Kontakt

Teraz podzielę się z Tobą moim osobistym przeżyciem. Czytaj dalej...

Gdy byłam na etapie transformacji życiowej, mojej drogi do pokochania siebie (wtedy nie wiedziałam że Stwórca mnie gdzieś przekierowuje), zerwał ze mną chłopak. W ten dzień gdy to zrobił, zadzwoniłam do mojej koleżanki którą znałam zaledwie kilka miesięcy. Była w pracy – 2 godziny drogi ode mnie ale mimo to przyjechała niemalże natychmiast. Zaprosiła mnie na kawę, podniosła na duchu, wsparła dobrym słowem. Było to dla mnie bezcenne i równocześnie baaardzo potrzebne. Od tamtego momentu minęło 10 lat a ja do teraz to pamiętam bo był to bezinteresowny przejaw miłości.

jak zmienic swoje zycie 1 - Kontakt

Dlatego...

Dlatego gdy tylko mogę, oddaję tę przysługę gdyż wiem jak ważna jest miłość i mądrość i wsparcie gdy mamy problemy. Bardzo jestem ciekawa twojej historii. Jeśli masz problem, potrzebujesz wsparcia albo masz pytania, pisz śmiało.

Napisz do mnie e-mail.

Będzie mi bardzo miło Cię poznać

manifestacja marzen sekret - Kontakt
jak pokochac siebie milosc 150x150 - Kontakt