Masz problemy? Zastosuj strategię diamentu.

Czy masz teraz problemy? Zastosuj strategię Diamentu.

Czy wiesz że diament to tak naprawdę węgiel który został poddany wysokiemu ciśnieniu?

Gdy otrzymujesz ciśnienie z zewnątrz to oznacza że idziesz w stronę bycia najlepszą wersja siebie a tobie czegoś brakuje. Tak, brakuje. Dlatego dostajesz lekcje. Weź je po dobroci aby nie przyszły kijem. Życie będzie Cię testować – zwłaszcza przed ślubem. Aby być żoną i matką, musisz się zmienić by unieść tą rolę. I uwierz mi, że nie chodzi mi tylko o standardy Pani domu. Zresztą sama wiesz, że w życiu bywają naprawdę różne sytuacje rodzinne.

Nikt Cię do tego nie przygotuje lepiej niż najbliższa rodzina. Więc wypatruj lekcji od…

Przyszłego męża, Przeszłej teściowej, Przyszłego Teścia, Twojej Mamy, Twojego Taty.

Pamiętaj, To po to abyś została diamentem, Nie denerwuj się, Nie wchodź w rolę ofiary, Zmieniaj się, Transformuj, Pytaj wewnętrznej części siebie dlaczego dostałaś tą lekcję i co w związku z tym musisz u siebie zmienić w praktyce. Zostałaś sama z przygotowaniami ślubnymi? Teściowa czy teściu cię olali? Musisz wszystko ogarnąć? Stop! Pewnie już się denerwujesz. NIE! Nie rób tego! Podziękuj pokornie za lekcje rozwojowe. Pochyl głowę.

Uznaj że było ci to potrzebne.

Bo teraz już wiesz, co masz zmienić w swoim zachowaniu. A najbliższa rodzina jest tylko twoim lustrem. Przejrzyj się w nim dokładnie i zmieniaj się. Pamiętaj że to nigdy nie chodzi o innych, to chodzi o ciebie.